تنهاترین سردار

در تقویم پایان سال 96 ، از قالی‌باف به عنوان "تنهاترین سردار" نام برده خواهد شد.

محمدباقر قالیباف، آنگونه وارد جدال کلامی با روحانی در مناظره اول شد، که همگان بر این نکته توافق داشتند که او چهار سال برای مقابله به مثل با آن "عبارت کلیدی" حسن روحانی، در مناظره انتخاباتی سال 92 ، صبر کرده و حالا وقت انتقام برای او فرا رسیده است.

صرف نظر از مسایل شخصی میان او با روحانی، قالیباف قصد داشت با این حمله، علاوه بر پاشیدن آب بر شعله‌ای چهار ساله، جبهه اصولگرایان را نیز، "سردار" باشد.

پایان مناظره اول ، برای او و همفکرانش، خوش یمن می‌نمود، تا اینکه پیش از مناظره دوم، همه جبهه اصولگرایان از سنتی و مدرن تا جبهه پایداری، پشتش را خالی کردند و در حمایت از سید ابراهیم رییسی بیانیه دادند.

حالا، او حتی برای رقابت با همفکران خود در جبهه اصولگرایان تنهاست، چه رسد به تقابل با جبهه رقیب، که هنوز رهبر معنوی، آنان لب به سخن نگشوده است.

وقتی عبارت " تکرار می‌کنم " بار دیگر تکرار شود، اصولگرایان، تغییر وضعیت در صحنه رقابت‌های انتخاباتی را، با چشم سر خواهند دید.

اتفاقات، طی روزهای اخیر، با اتخاذ استراتژی‌های غلط مشاوران رسانه‌ای قالیباف، به گونه‌ای رقم خورد، که حتی با انصراف دیرهنگام او، از ادامه رقابت‌های انتخاباتی، نتواند به صندلی معاون اولی رییسی در صورت پیروزی در انتخابات، دست یابد.

در تقویم پایان سال 96، از قالیباف به عنوان "تنهاترین سردار" نام برده خواهد شد.

منبع: جعفری چمازکتی- خبرآنلاین